Audi drží svůj směr

Audi drží svůj směr: Společnost Audi zvýšila počet dodaných vozidel v uplynulém měsíci navzdory složitější ekonomické situaci na mnoha důležitých trzích a nadcházejícím generačním obměnám velmi oblíbených modelových řad. Značka se čtyřmi kruhy zaznamenala s 125 650 prodanými automobily (+2,7 %) historicky nejlepší srpnový výsledek.
Od začátku roku se na celém světě rozhodlo pro vůz značky Audi 1 177 100 zákazníků, což odpovídá meziročnímu nárůstu o 3,4 procenta.

Audi si vede nadmíru úspěšně také na českém trhu. V srpnu bylo v České republice registrováno 392 nových vozů Audi, což odpovídá 30% meziročnímu nárůstu. Od ledna do srpna 2015 bylo registrováno 3263 nových vozů Audi, což je o 43 % více než ve stejném období loňského roku. Mezi nejúspěšnější modely s logem čtyř kruhů na českém trhu patří nedávno uvedené zcela nové Audi Q7 s meziročním nárůstem o 136 % od začátku letošního roku a Audi Q3, které prošlo na začátku roku modernizací (+72 %).

„V celosvětovém porovnání velmi nadprůměrné tempo růstu našeho prodeje nás velice těší. Vzhledem k dosavadnímu vývoji lze očekávat, že letošní rok bude pro Audi historicky rekordní díky ekonomickému oživení, úspěšnému uvedení nových SUV a koncepční práci našich autorizovaných prodejců,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Autor: TZ Audi

Audi drží svůj směr
Přesunout se na začátek