Autosalon Dajbych oslavil 20. let ve velkém stylu

Pokud chcete koupit offroad, nebo si nechat nějaký ten speciál postavit, těžko budete u nás hledat větší odborníky, než autosalon Dajbych. Na trhu už je dvacet let a to už je pořádný důvod k pořádné oslavě. A jak líp slavit, než jízdou v terénu?

Slavilo se samozřejmě na původní plzeňské prodejně, kam byla sezvána celá řada zajímavých hostů včetně Anife Vyskočilové, nebo Pavla Vohnouta (Kyklop z Maxim Turbulenc), kteří si vyzkoušeli mimo nových aut i Landrover Serie II na africkém pozadí.

Každý návštěvník akce si mohl vyzkoušet Land Rovery, ale i Toyoty, nebo Isuzu na terénním okruhu, kterému nechybělo vůbec nic, včetně brodu a oblíbeného bahna. K dispozici byl i speciál Satbir.

Po pořádném ježdění samozřejmě musela následovat pořádná zábava. Poté, co si všichni připomněli historii firmy, nastoupila na podium kapela Pilsen Queen Tribute band.

Zlatým hřebem pak bylo odhalení nového Jaguaru XF v ČR. Po něm už následovala jen volná zábava dle libosti. Za naší redakci přejeme do Dajbychu minimálně dalších 20 let. , protože tak dobrá auta u nás jen tak někdo nestaví.


Autor: Matěj Oliva, Jakub Špaček

Autosalon Dajbych oslavil 20. let ve velkém stylu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek