Držáků na nápoje bývá v autech málo. Trik s lepicí páskou tento problém vyřeší

Když jedeme na delší cestu, je třeba mít po ruce dostatek tekutin. Základem je lahev s vodou, a pokud se cítíme unaveni, řada lidí nepohrdne ani kávou, popřípadě podobným nápojem. Pokud cestuje v autě více pasažérů, objeví se jeden z častých problémů. A tím je nedostatek držáků na nápoje. Obvykle jsou v autech jenom dva, umístěné ve středové konzoli. V takovém případě jsou ostatní spolucestovatelé nuceni si svůj nápoj buď držet, nebo rychle vypít či vymyslet jiná improvizovaná řešení.

Výběr auta podle držáků na nápoje?

Počet držáků na nápoje samozřejmě může být jedním z parametrů výběru v případě koupě auta. Je to ale vcelku úsměvná podmínka. Nedostatek držáků na nápoje obvykle mají vyřešeny buď osobní dodávky, nebo luxusnější sedmimístné vozy typu SUV. V běžných vozech je držák na nápoj obvykle určený jenom pro řidiče a jeho spolujezdce. A počítá se s tím, že každý bude mít jenom jeden. Kupovat však nové auto kvůli možnosti rozšíření není moc logický přístup. A tak je třeba improvizovat. A to nemusí být nic snadného.

Zdroj obrázku: Freepik

Pomůže lepicí páska

Lepicí páska může být skvělým pomocníkem v mnoha situacích. Známá izolepa se hodí na celou řadu různorodých oprav, ale stejně tak i na další věci. A ty se týkají právě nápojů v autě. Navíc není třeba bát se toho, že budete lepicí pásku někam lepit či umísťovat. Nejlépe pomůže ve svém celistvém, nerozbaleném provedení.

Právě kulatý tvar je jako stvořený pro to, aby se do ní mohla vložit lahev nebo kelímek s pitím. Kotouč lepicí pásky tak stačí položit například do středové přihrádky, do otevřeného horního kastlíku nebo v případě nouze i na zem. Do ní následně umístíte svůj pohárek. V tu chvíli máte jistotu, že bude držet na svém místě. A pokud si říkáte, proč s sebou vozit izolepu, dobře si pamatujte to, že nikdy nevíte, co se vám na cestách stane a k čemu všemu se může hodit.

Zdroj: Life Hacks
Držáků na nápoje bývá v autech málo. Trik s lepicí páskou tento problém vyřeší
Přesunout se na začátek