Nový showroom Land Rover a Jaguar na Kolbenově

Charouz Motors s.r.o., autorizovaný prodejce a servisní centrum vozů Jaguar a Land Rover v Praze a Středních Čechách, pro své klienty otevřelo svou třetí pobočku v Praze Hloubětíně – Kolbenově 891/37, která je zároveň největším showroomem těchto značek ve střední Evropě.

Charouz Motors s.r.o. se otevřením této pobočky stává největším prodejcem vozů Jaguar a Land Rover ve střední Evropě. Aktuální síť Jaguar a Land Rover společnosti A. Charouz Motors s.r.o. se sestává ze salonů Praha – Průhonice, Praha 8- Karlín a Praha 9- Hloubětín. Nový showroom, ve kterém bude zároveň hlavní zázemí společnosti, byl otevřen tak, aby byla zajištěna dostatečná kapacita a rozvojový potenciál pro nové modely a služby, které budou uváděny na trh v průběhu příštích let.

Jednou z novinek je nové prodejní oddělení VIP & Diplomatic, které bude poskytovat exkluzivní služby této cílové skupině v České republice. V novém showroomu o rozloze 1200 m² je pro klienty připravena kompletní nabídka vozů značek Jaguar a Land Rover. Své místo zde najdou i netrpělivě očekávané novinky jako All New Range Rover, Jaguar XF Sportbrake či sportovní Jaguar F-type. Pro klienty je dále připraveno 14 servisních stání a v areálu je k dispozici také testovací offroad dráha, na níž lze vyzkoušet terénní vlastnosti vozů Land Rover.

Více informací najdete na webu www.jaguar-landrover-praha.cz.


Autor: TZ Charouz Motors s.r.o.

Nový showroom Land Rover a Jaguar na Kolbenově
Přesunout se na začátek