Offroad Warriors – seriál pro chlapy

Pokud disponujete satelitem, nebo kabelovkou, rozhodně by vám neměl uniknout kanál History Channel, který kromě toho, že do zblbnutí opakuje Válku Skladů přináší i celkem ultimátní reality show, která zaujme nejen fanoušky čistokrevného offroadu.

Na startu závodu, který měří více jak 1000 kilometrů těžkým terénem Aljašky a končí u severního moře se postavilo 5 aut – Jeep Wrangler, Toyota Land Cruiser, Land Rover Defender a dva Fordy. Všechna auta jsou upravena pro ten nejnáročnější terén a na první pohled jsou halvně nazvedaná na obrovských kolech. Některé posádky už ale třeba nemyslely na uzávěrky diferenciálů a tak můžeme řidiče a jejich kopiloty velmi často vidět po pás v bahně s lopatou v ruce.

Denní etapy mají okolo stovky kilometrů a pokud se vám to zdá málo, berte na zřetel, jakým terénem se musejí auta prodírat. Posádky si s sebou musí také vézt všechny náhradní díly a servis je jen a jen v jejich režii. To samozřejmě celou soutěž dramatizuje, protože technika relativně starých aut dostává dost zabrat. No a co čeká na vítěze? Samozřejmě, že peníze! Kdo bude mít v součtu nejkratší celkový čas, dostane 100 000 dolarů. Ale o ty tu vlastně vůbec nejde, hlavní je se bavit a dokázat, co auto umí projet. Jak to dopadne se podívejte sami, pokud nemáte výše uvedenou stanici, na Youtube najdete celý seriál.

Upoutávka


Autor: offroadweb.cz

Offroad Warriors – seriál pro chlapy
Přesunout se na začátek