Venucia představí SUV

Nissan relativně nedávno založil na čínském trhu značku Venucia, která jako svůj první vůz představila elektromobil. Nyní se už chystá konvenční SUV s typovým označením T70.

Pokud by vám auto bylo svými rozměry a základními rysy tak trochu povědomé, je to v pořádku. Nissan totiž vzal první generaci modelu Quasquai +2, tedy sedmimístného SUV a obdařil ho novým designem. A to doslova, nejde jen o novou mřížku chladiče a pár drobností, ale v Nissanu si dali opravdu hodně práce, abyste na první pohled nic nepoznali a celkem se jim to povedlo. Jiné jsou i takové detaily, jako je zakřivení oblouků zadních oken.

Zajímavé budou motorizace. K dispozici je jako základ benzínová šestnáctistovka o výkonu 88kW, která bude dodávána výhradně s CVT převodovkou. Druhou variantou je větší agregát o výkonu 105kW, který můžete dostat s pětistupňovým manuálem, nebo s klasickým pětistupňovým automatem. Bezpečnostní prvky odpovídají evropským standardům, horší je to s kvalitou interiéru, která odpovídá čínskému trhu, který není tak náočný jako evropský. Jinde, než v Číně se novinka prodávat nebude.


Autor: offroadweb.cz

Venucia představí SUV
Přesunout se na začátek