BMW xDrive Parcours

Jako každý rok byla součástí motocyklového srazu BMW Motorrad Days v německém Garmisch-Paterkirchenu i expozice automobilů BMW řady X se zkušebním polygonem.

Motocykly BMW totiž slaví největší prodejní úspěchy i největší ohlasy fanoušků právě u řady R1200GS. To je velké cestovní enduru, které si kromě pohodlného cestování sólo i se spolujezdcem poradí i s lehčím terénem a expedicemi do exotických zemí či dokonce cestami kolem světa. A právě kategorie majitelů či zájemců o motocykly GS jsou tou pravou cílovou skupinou pro automobily BMW X1-X6.

U vstupu do areálu srazu BMW Motorrad Days proto značka připravila zkušební polygon, kde bylo možné si vyzkoušet všechny modely řady X. Na jednoduché dráze bylo možné vyzkoušet jízdu v náklonu, křížení náprav i inteligentní rozdělování výkonu na kola v záběru, ale i asistenta rozjezdu do kopce a další asistenční systémy.

To vše za pečlivého dohledu instruktorů a při malé rychlosti, takže není divu, že sem zamířila i většina návštěvníků s dětmi. Právě ty ocenily poslední prvek polygonu, pěknou překlápěcí houpačku.Autor: FilipT

BMW xDrive Parcours

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek