Defender co má 500 koní!

Land Rover Defender je především ikona jednoduchosti a offrodových schopností. Přiznejme si ale, že jízda po silnici není to nejlepší, co tohle auto umí a o luxusu se v interiéru rozhodně mluvit nedá. Pokud jste ale propadli kouzelné hranaté kastli a kulatým světlometům, můžete teď ukojit i svoje sortovní choutky na silnici.


Nejrychlejšího Defendera můžete mít už za tři miliony korun. A co za své peníze získáte? Na první pohled je to jen trochu otuněný Defík, dokonce na kolech s terénním vzorkem. Je tu pár detailů, jako xenonová světla, snížený podvozek a zatmavená sklad, to pořád ale nijak nevybočuje. To pravé překvapení čeká pod kapotou. Tam je uložena šestilitrová V8 z Chevroletu Corvette s výkonem rovných 500 koní. Motor je propojen s automatem od GM, původní manuální a redukční převodovka by asi s tímto motorem měla problém.


Předělaný je pochopitelně i interiér. Ten dostal luxusní materiály a sportovní volant, jinak jde ale stále o klasický Defender i s jeho hranatými tlačítky a rovnou palubkou. Rozhodně ale nebudete usedat na rovná sedadla bez bočního vedení, ale čekají vás kůží potažené skořepiny Recaro. Vybírat pak můžete z karoserie 90 a 110.Autor: offroadweb.cz

Defender co má 500 koní!
Přesunout se na začátek