Nové Mitsubishi L200 se představí v Ženevě

Především mezi dělníky velmi populární pick up příchází už ve své šesté generaci a jak jistě tušíte, jedná se o evropskou verzi modelu Triton.


Auto by se mělo představit už v březnu na autosalonu v Ženevě a představení to bude rozhodně zajímavé. Design je podstatně komplikovanější, než u předchozí generace. Najdeme tu složitější světla, více chromu a další prvky, na které jsme u strohého auta nebyli zvyklí.


Pod kapotou najdeme jen jedinou motorizaci, alespoň nebudete mít dilema při výběru. K pohonu bude sloužit výhradně dieselový řadový čtyřválec. Ten má objem 2,5 litru a nabídně výkon 113 kW a točivý moment 380 Nm. K dispozici bude i výkonnější varianta o výkonu 130 kW s krouťákem 400 Nm. O přenos výkonu se kromě šestistupňového manuálu může starat i pětistupňový automat. Deklarovaná spotřeba je 6,5 litru, což ale rozhodně nezahrnuje jízdu se zapnutým 4×4 a další radovánky.


Nové L200 nabídne podstatně zajímavější volitelnou výbavu, než jeho předchůdce. Volit budete moci z množství airbagů včetně toho kolenního, nechybí asystent jízdy s vlekem, nebo jízdy v pruhu. I interiéru můžete dát celkem luxusní nádech díky nejvyššímu provedení s koženým čalouněním a zdobenými lištami. Auto do ČR dorazí v létě za zatím nespecifikovanou cenu. K dispozici bude na 100% karoserie double cab a club cab, která má dvoje dveře, ale čtyři místa. o single cab se zatím spekuluje, tak se nechme překvapit.


Autor: offroadweb.cz

Nové Mitsubishi L200 se představí v Ženevě
Přesunout se na začátek