Jaguar F-PACE míří do výroby

Značka Jaguar dnes potvrdila uvedení nového přírůstku do své modelové řady. Ponese jméno F-PACE a do prodeje se dostane v roce 2016. Jaguar F-PACE spojuje prostornost interiéru s pětimístným uspořádáním a vytváří tak praktický sportovní vůz. Nabízí vše, co je pro Jaguar charakteristické: neotřelý design, přesné řízení, poddajnou jízdu, luxusní interiér a špičkové technologie.

„V minulém roce jsme měli na koncept C-X17 velmi pozitivní reakce, proto jsme se rozhodli vůz uvést do sériové výroby. Jaguar F-PACE se inspiroval u modelu F-TYPE a představuje vyváženou kombinaci stylu, výkonnosti a praktičnosti. Design karosérie vozu je odvozen od vzhledu sportovních modelů Jaguaru s praktickým a prostorným luxusním interiérem. Jaguar F-PACE je náš rodinný sportovní vůz,“ říká Ian Callum, Design Director Jaguar.

„V tomto roce slavíme 80. výročí značky Jaguar. Představujeme vůz, který staví na základních hodnotách značky: eleganci, rychlosti, prostoru (v originále Grace, Pace and Space). Jaguar F-PACE navazuje na vlnu nových modelů Jaguaru. Nyní vstupuje do finální fáze intenzivního testování a do prodeje se model dostane v roce 2016,“ dodal Andy Gross, Jaguar Land Rover Global Sales Director.

Jaguar F-PACE byl navržen a zkonstruován v Solihullu ve Velké Británii, kde se bude i vyrábět. Další podrobnosti o novém Jaguaru F-PACE budou dostupné během tohoto roku.


Autor: TZ Jaguar

Jaguar F-PACE míří do výroby
Přesunout se na začátek