Navážení vozů na výstavu Autoshow Praha 2015

Již zítra vypukne výstava Autoshow Praha 2015, jediný český autosalon, a my jsme se zašli podívat „na plac“ již dnes. Přinášíme fotogalerii z navážení luxusních vozů.

Na holešovickém výstavišti v tuto chvíli vrcholí přípravy na výstavu. V termínu od 1. do 4. října 2015 zde představí svou produkci i novinky 45 značek a na veřejnost čeká téměř dvacítka automobilových premiér. Návštěvníci se mohou těšit především na osobní a užitkové vozy z domácí i zahraniční produkce. Jaké skvosty těchto značek jsou pro Vás v Holešovicích připraveny? Střední hala má připraveny dvě lahůdky, pěkně schované pod plachtou čekají na slavnostní odhalení – Lamborghini a nejnovější SUV ve světě luxusu Bentley Bentayga, za nimi pak další luxusní i offroadové značky jako Volvo a Land Rover a další.

Obě křídla nabízejí desítky naleštěných vozů všech kategorií – najdete zde vše od domácích automobilek, německé a francouzské značky, Itálii až po „ameriky“ v podobě Fordu a Jeepu. Všechno pěkně zaparkované v halách a připravené k tomu, abyste si své vysněné modely porovnali pěkně vedle sebe a ujasnili si výběr svého příštího miláčka do garáže. Co nás vyloženě uhranulo byla expozice nové DS5, nebo pak třeba pomalu projíždějící Volvo XC90, které se majestátně sunulo skrz halu…

Křižíkovy pavilony také obsahují spoustu nádherných strojů. Mezi nimi hodně vyčníval luxusní Cadillac se svým obřím SUV Cadillac Escalade. A vedle stojící sportovní modelu Corvette nás všechny doslova unesl nádherným zvukem – malá odměna za tom, že jsme vyrazili fotit navážení vozů na výstavu ;-).

Ladné křivky těchto vozů, bublající motory i jejich královský původ jistě neocení jen muži. Proto nenechávejte své polovičky doma a vezměte je na Autoshow Praha sebou. Pokud by se přeci jen začaly lehce nudit, čeká na ně všestranně zaměřený program v expozici internetového magazínu Žena v autě. Pražský autosalon si kromě prezentací jednotlivých značek připravil i bohatý doprovodný program včetně testovacích jízd v téměř třech desítkách vozů. Nenechte si ujít tento automobilový svátek!Autor: FilipT, foto: František Chobot

Navážení vozů na výstavu Autoshow Praha 2015
Přesunout se na začátek