Už máte vstupenky na Autoshow Praha 2015?

Využijte možnosti vyhrát 10x volný vstup na výstavu! Na evropský autosalón ve Frankfurtu naváže v termínu od 1. do 4. října jediný český autosalon v letošním roce – Autoshow Praha. Uskuteční se pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu na Incheba Expo Praha. Na návštěvníky čeká nejen běžná tovární produkce, ale i mnoho zajímavých novinek. Rozhodně si nenechte ujít českou premiéru nejrychlejšího SUV na světě – Bentley Bentayga.

Kolekci luxusních vozů doplní i další známá jména, jako je Maserati, Lamborghini, Ferrari či Bentley se svojí novinkou Bentayga. Těšit se ale můžete i na standardní značky, které předvedou zajímavé novinky. Kromě prohlídky jednotlivých modelů a testovacích jízd ve vybraných z nich si nenechte ujít ani doprovodný program.

V Off road parkuru na vlastní kůži zažijete jízdu opravdu drsným terénem. Boční náklon, při kterém se okénka téměř dotýkají země nebo prudký výjezd, kdy hrozí, že se auto převrátí – to je něco pro milovníky adrenalinu. Dech Vám vezme i vystoupení předních českých kaskadérů. Připraveno je mnoho aktivit pro celou rodinu, a tak nemusíte své nejbližší nechávat doma.

Pořiďte si volné vstupenky na AUTOSHOW PRAHA 2015 právě nyní. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při závěrečném losování. Pětice výherců obdrží vždy 2 vstupenky na výstavu.

Hlasovat můžete pod tímto odkazem

Nápovědu a další informace naleznete na www.autoshowpraha.cz.

Pravidla:

1. Pořadatelem soutěže je společnost MOTOMEDIA s.r.o. sídlem Vrbova 19, Praha 4, 14700, IČ: 24759601.
2. Soutěže se nesmí účastnit spolupracovníci společnosti Motomedia, ani jejich rodinní příslušníci.
3. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď.
4. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
5. Jména výherců soutěže budou zveřejněna na portálu Motodeník.cz po slosování odpovědí.


Autor: offroadweb.cz

Už máte vstupenky na Autoshow Praha 2015?
Přesunout se na začátek