Pozvánka na Autoshow Praha

Přes čtyřicet automobilových značek zastoupených na českém trhu na jednom místě? Tak to bude letos jedině na výstavě Autoshow Praha, která proběhne 1. do 4. října na holešovickém výstavišti. Po úspěšném loňském ročníku se seznam vystavovatelů ještě rozrostl a obsáhne celý český trh automobilů. Kdo zvažuje koupi nového vozu, má možnost si celou nabídku projít a porovnat pěkně na jednom místě.

Kromě nových modelů zde ale potkáte i řadu historických vozů a speciální „retrospektivní výstavu“ osobních vozů, které byly nabízeny československým zákazníkům prostřednictvím Mototechny a Tuzexu od padesátých do konce osmdesátých let – přijďte se podívat na historii, kterou si všichni ještě pamatujeme a ve které jsme jezdili….

Na venkovních plochách bude k dispozici několik desítek testovacích vozů a doprovodný program. Připraven bude také offroadový parkur, kde si můžete na vlasntí kůži vyzkoušet leckdy až neuvěřitelné úhly a limity dnešních modeních offroadů a SUV.

V Křižíkových pavilonech zase máte šanci omrknout nabídku příslušenství a služeb souvisejících s pořízením a provozem automobilů. Takže pokud chcete svého miláčka dovybavit nějakým příslušenstvím, zase máte jedinečnou šanci si vše porovnat na jednom místě.

Na výstavní ploše můžete potěšit svoji motoristickou duši pohledem na řadu výjimečných vozů – aby ne, když mezi vystavovateli je řada luxusních značek jako Maserati, Bentley, Cadillac, Ferrari, Porsche či Lamborghini.

Otevírací doba pro veřejnost je od 1. do 4. října od 10 do 19 hod ( s výjimkou úvodního dopoledne 1.10. vyhrazeného pro novináře a odbornou veřejnost) a vstupné činí 150 korun, resp 100 korun pro děti, studenty a důchodce. Veškeré informace najdete na webu www.autoshowpraha.cz.


Autor: Motomedia, foto: Autoshow 2014

Pozvánka na Autoshow Praha
Přesunout se na začátek