Renault Captur Helly Hansen

Zejména u francouzských automobilek není výjimkou spojení auta s módní značkou v nějaké té limitované edici. Té se dočkal i populární crossover Captur, který si i jinak rozhodně na nedostatek pozornosti stěžovat nemůže.

Helly Hansen je značka outdoorového oblečení, takže volba Capturu je celkem jasná. Auto se bude prodávat i na českém trhu s motorem 0,9 TCe a jeho cenovka je 411 900 korun. Captura můžete mít s touto motorizací v základu za 286 000,-.

Jak můžete vidět na fotkách, styl autu rozhodně nechybí. Kromě vizuálních zlepšení, jako jsou chrániče nárazníků, loga na prazích a doplňky v interiéru má auto i technické zlepšení v podobě kontroly trakce Extended grip. Jedná se o elektronickou náhradu náhonu 4×4, která by měla pomoci s trakcí na nezpevněném povrchu.

Kromě toho je tu i bohatá výbava. Nechybí audio a navigační systém R-link, dešťový a světelný senzor, parkovací senzory na zadní části vozu, automatická klimatizace, vyhřívaná a sklopná zrcátka a všechna okna s elektrickým ovládáním. Celkově se jedná o nejlépe vybavený Captur, jaký si můžete koupit


Autor: offroadweb.cz

Renault Captur Helly Hansen
Přesunout se na začátek