Tipy na vánoční dárek

Přinášíme vám několik tipů na dárek pod stromeček ve stylu vašeho vozu. Třeba vás to inspiruje při výběru výbavy nebo to pomůže vašim blízkým, kteří si lámou hlavu, čím potěšit vyznavače offroadů.

Land Rover – deštník

Když máte auto do nepohody, stojí za to se vybavit i na pobyt venku. A v přírodě i ve městě můžete ctít značku a ukázat, čím jezdíte – třeba s tímto deštníkem nebo dalšími dárkovými předměty

Mercedes-Benz – odrážedlo Bobby-benz

I vaše děti můžou získávat první řidičské zkušenosti pod tou správnou značkou – v katalogu Mercedes-Benz Collection najdete desítky těchto autíček v cenách od 100 Eur.

Hodinky BMW M

Na webu shop.bmw.com najdete tipů na dárek stovky. Co třeba tyto hodinky BMW? Za cenu 200 Eur dostanete dokonalý strojek v eMkovém designu a navíc s pozadím i s páskem v imitaci karbonu.

Honda

Ke každému modelu Hondy si můžete v Butiku Honda objednat příslušenství – a pro každý model je zde připraveno tričko, kterým ukážete, v čem jezdíte.

Lyžařské bundy ŠKODA ve ŠKODA E-shopu

Pokud holdujete zimním sportům, přijde vám vhod lyžařská bunda se zátěrem DRYPeak 8 000 mm. Na svahu vás nepřekvapí ani sněhová vánice, ani slunečné jarní dny. Bunda vás zahřeje a zároveň díky svému materiálovému složení zůstává prodyšná a v kombinaci se správnou volbou vrstvení oblečení zabraňuje nežádoucímu pocení.

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/damske/bunda-lyzarska-damska-21967x/0/1/24/43/1001

http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/panske/bunda-lyzarska-panska-21966/22/2/24/43/1001

Subaru butik

Subaru pro vás má připravený butik s nabídkou hodinek, týmových obleků a také sportovní lifestyle oblečení

Peugeot

Když máte auto s lvíčkem, přejte si pod stromeček třeba skútr s lvíčkem – moped Peugeot Vogue za necelých 26 tisíc vám zpříjemní pohyb po městě a ušetří spoustu peněz za benzín a provoz vašeho vozu – ten si šetřete na delší cesty.Autor: offroadweb.cz

Tipy na vánoční dárek
Přesunout se na začátek