Vyzkoušejte si Land Rover na Roadshow

O uplynulém víkendu proběhla v Mostě na polygonu akce Land Rover Roadshow, kterou jsme nejen ze zvědavosti navštívili. No a byli jsme hodně překvapeni, takový servis totiž jen tak někde nedostanete.

Na akci je třeba se předem zaregistrovat na webu, pak už stačí jen dorazit na místo, vyplnit prohlášení a můžete vyrazit. K dispozici je okruh na asfaltu, testování na kluzké vodní desce a terénní úsek. K tomu je tu stanoviště s prohlídkou vozů a nechybí ani přednáška o novinkách v Land Roveru.

Na stanovištích je dohromady zhruba 40 vozů, takže fronty na ježdění se nemusíte bát. Vyzkoušet můžete všechna auta kolikrát chcete a že to nejsou jen ledajaké vozy. K dispozici je tu celá modelová řada včetně úžasného pětisetkoňového Range Roveru.

Mezi jednotlivými stanovišti vás vozí shuttle bus, takže se ani moc nenachodíte. Na terénním úseku sice rovněž řídíte sami, ale máte s sebou instruktora, který vám vysvětlí jednotlivá úskalí jízdy v terénu a hlavně představí všechny systémy aut. Když jsem měl v prudkém sjezdu pustit brzdu a spolehnout se na elektroniku, která mě měla bezpečně dostat dolů, krve by se ve mě nedořezal.

Akce se v Mostě bude opakovat zase za rok, zato už následující víkend budete moci Roadshow navštívit v Brně na okruhu a o týden později na slavném testovacím prostoru v Kopřivnici.


Autor: Matěj Oliva

Vyzkoušejte si Land Rover na Roadshow

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek