BMW X4 přichází

Pokud vám X3 připadá málo stylová a moc usedlá a X6 je už tak trochu moc, BMW vás potěší svou novinkou, o které už se nějakou dobu mluví. A jak to zatím vypadá, BMW se opět povedl výborný tah.

Oproti konceptu představenému v Šanghaji se produkční X4 moc neliší, změnil se jen přední nárazník, ale na svědomí ho může mít také M paket, se kterým byla X4 v Ženevě představena. Trochu jiný je ale i zadní nárazník a světla.

Pod kapotami X4 budete moci najít dva benzínové a jeden naftový agregát. Nejslabší motor bude mít výkon 135kW, nejsilnější pak 230kW. Diesel je zhruba uprostřed a při objemu dvou litrů dává výkon 140kW, samozřejmě s přeplňováním.

Zábavu v lehkém terénu a na sněhu bude zajišťovat systém pohonu všech kol Xdrive.Nebudou samozřejmě chybět ani další systémy pro stabilitu vozu ale i systém rekuperace energie a v kombinaci s osmikvaltem ZF i systém setrvačné jízdy bez brzdění motorem.

Interiér nese jasnou linku současných BMW, nenadchne, ale ani neurazí a nabízí všechen luxus, který od auta očekáváte. I tady se samozřejmě můžete vyřádit prostřednictvím příplatkové výbavy.


Autor: offroadweb.cz

BMW X4 přichází
Přesunout se na začátek