Jste-li příznivcem tradičního vzhledu Subaru, tahle novinka se vám líbit nebude

Na autosalonu v Ženevě se objevuje mnoho krásných levnějších i dražších konceptů. Některé zaujmou méně a některé více. Koncept Subaru patří do té první skupiny. Nejde o žádného extrémního fešáka, navíc Subaru změnilo svůj vzhled.

Komfort nejen pro řidiče

Automobilka představila koncept s názvem Viziv Adrenaline, který má být budoucností této značky. Jde jim o pohodlí a zážitek z jízdy nejen pro řidiče, ale také pro ostatní spolujezdce. Auto je poměrně velké a pohodlné a mělo by být multifunkční, tedy jak na silnice, tak do terénu. To, jak dopřeje adrenalin i spolujezdcům na zadních sedačkách, ještě uvidíme.

Model s hybridním motorem

Na tomto autě vás může zaujmout především tvar střechy. Ta má totiž za úkol zpevnit karoserii především proto, že auto je větší a je uzpůsobeno pro terén i silnici. Moc informací k tomuto konceptu sice nemáme, s určitostí lze ale říci, že by mělo jít o hybridní motor, který se skládá z:

  • Ze zážehového dvoulitru o výkonu 150 koní
  • A elektromotoru s 12 kw

Tenhle koncept není žádnou novinkou, hodně se podobá Subaru XV, možná také proto kolem něj neběhá tolik nadšenců. Baterky, které by měly dobíjet zmíněný elektromotor, vydrží jen 1,6 km, jde tedy spíše o doplněk. Více informací vám bohužel sdělit nemůžeme. Pravděpodobně si ale stejně vyberete jiné značky. Nebo se vám zalíbil natolik, že byste o něm uvažovali?

Jste-li příznivcem tradičního vzhledu Subaru, tahle novinka se vám líbit nebude
Přesunout se na začátek