Pick-up od Forda? Zatím jenom jeden. Ale stojí za to

Automobilka Ford je známá, že v USA vyrábí především pick-upy, a ví jak svá auta zákazníkům prodat. V Evropě se sice nabízí pouze Ranger, i ten ale stojí za to a nyní ho můžete mít s naftovým motorem 2.0 Eco Blue s výkonem 213 koní. V nabídce bude od 6- ti stupňové manuální převodovky až po  desetistupňovou automatickou převodovku.

30 karavanů v závěsu

A jak propagovat tenhle skvost, aby si ho koupilo co nejvíce zákazníků? Ford na uzavřené silnici zapřáhnul za Rangera 30 karavanů a to už potencionální kupce opravdu zaujme, tak nejlépe předvedete silný výkon motoru s novým, lehkým turbem. Další standardní výbavou jsou 16 ti palcová kola, automatické světlomety, audio systém se čtyřmi reproduktory, klimatizace, 3,5 palcový středový displej, předkolizní systém či parkovací asistent. Ford také bude nabízet nové barvy, ze kterých si můžete vybrat.

Motor 2.0 Eco Blue

Pokud si budete, chtít koupit Ford Ranger, můžete si vybrat ze tří variant. Od nejslabšího motoru se 130 koňmi, přes motor s výkonem 170 koní, až po nejsilnější variantu Bi- turbo, která, má již zmíněných 213 koní a může táhnout až 3,5 tuny. Slibuje také úsporu paliva až o 9 %. Ford Ranger bude nabízen v polovině roku 2019 a ve stejné době se pravděpodobně dozvíme i cenu.  Pro srovnání, aktuální nejzákladnější cena před faceliftem začíná na 838 046 Kč.

Pick-up od Forda? Zatím jenom jeden. Ale stojí za to
Přesunout se na začátek