Ženy si s problémem na autě snadno poradí. To, co potřebují, mají vždy po ruce

Problém s autem nemusí vyřešit jenom servis. Mnoho úkonů se dá zvládnout i svépomocí. Stačí jenom vědět, jak na to a co použít. Určitou výhodu zde mohou mít ženy, které mají často po ruce přesně to, co je potřeba. Buď přímo v kabelce, nebo doma v koupelně.

Fén na promáčkliny

Nemusí se jednat vždy o nepovedené parkování. Různé promáčkliny a důlky mohou způsobit jiní, chybně parkující řidiči. Nebo třeba kroupy či také pád větve ze stromu. Jak problém s menšími promáčklinami vyřešit? Základem je místo zahřát. K tomu poslouží i něco tak obyčejného, jako je fén na vlasy. Poškozené místo se zahřívá, a pokud nedojde k samovolnému srovnání, je vhodné tlakem z druhé strany pomoci karoserii k tomu, aby měla opět hladký vzhled.

Lak na nehty na škrábance

Drobné škrábance je nejlepší řešit co nejdříve. A jak? Sice existují různé speciální sady na opravu škrábanců, ale nemusí být vždy potřeba. Stačí pomocník v podobě laku na nehty. Ten bezbarvý místo alespoň zacelí a zamezí tomu, aby zde vznikala například koroze. Když je ale pořízen lak odpovídající barvě auta, dá se drobný škrábanec dokonale zamaskovat, a to doslova za pár korun. Zbytek laku může žena hravě využít pro svou krásu.

Zdroj obrázku: Freepik

Zubní pasta na renovaci

Doma v koupelně má každý také zubní pastu. Ta nemusí být využita jenom k ústní hygieně. Zubní pastu lze využít třeba i na renovaci auta. Konkrétně potom světlometů, které mohou být značně poškrábané, zažloutlé a jinak znehodnocené. Stačí nanést pastu a pomocí ní světlomety důkladně přebrousit. Se zubní pastou však mohou být odstraněny i drobné škrábance z jiných povrchů.

Odlakovač na nečistoty

Pokud se na voze objeví špatně odstranitelná nečistota, lze využít trochu agresivní síly – jenom pozor na riziko poškození auta. Poměrně velkou sílu, pokud jde o nečistoty, má další zázrak v ženské kabelce. Odlakovač, běžně používaný na nehty, pomůže snadno odstranit i různé odolné nečistoty.

Zdroj: https://gomechanic.in/blog/car-diys/
Ženy si s problémem na autě snadno poradí. To, co potřebují, mají vždy po ruce
Přesunout se na začátek